Zamknięte testy Pangya Mobile startują w nadchodzącym tygodniu!

Pangya Mobile

Pangya Mobile darmowa gra na Androida, stworzona przez firmę NCSoft.

Zamknięte testy Pangya Mobile rozpoczną się już w nadchodzącym tygodniu, dokładnie 14 grudnia, i potrwają do 18 grudnia. Twórcy nie zapowiedzieli blokady regionów z których gracze nie będą mogli zalogować się do gry, jedynym ograniczeniem będzie system operacyjny naszego urządzenia. W Pangya Mobile zagramy na razie tylko na urządzeniach z systemem Android.
Pewno niektórzy z Was nie wiedzą co to w ogóle jest Pangya Mobile? Jest to gra mobilna osadzona w klimacie anime, w której po prostu gramy w golfa, z tym że sam aspekt rozgrywki jest urozmaicony umiejętnościami rodem z gier MMORPG.
Użytkownicy Pangya Mobile będą mogli wypróbować różne tryby gry, w tym przygodę fabularną, tryb turniejowy, PvP 1vs1 w czasie rzeczywistym.
Muszę również nadmienić, że po zakończonych testach wszystkie dane tj. konta, osiągnięcia, wyniki itp. zostaną utracone bezpowrotnie.

Zapowiedź Pangya Mobile:

Napisz komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password