Trwają zapisy do Early Access Vainglory 5v5 – iOS & Android

Już teraz możesz udać się na oficjalną stronę Vainglory 5v5, gdzie w kilka sekund zapiszesz się do Early Access. Produkcja firmy Super Evil Megacorp będzie dostępna zarówno na urządzenia z systemem iOS, jak również Android.
Domyślam się że niektórzy z Was po raz pierwszy spotykają się z tytułem Vainglory 5v5. Będzie to darmowa gra mobilna z gatunku MOBA (Multiplayer online battle arena – gra będąca podgatunkiem strategicznych gier czasu rzeczywistego z ograniczoną liczbą graczy. Gracze często dzielą się na dwie drużyny, które walczą ze sobą na arenie. Wikipedia). Wydawca śmiało określa Vainglory 5v5 jako pełnoprawnego reprezentanta gatunku MOBA, który dedykowany będzie urządzeniom mobilnym.
Vainglory 5v5 gracze będą podzieleni na dwa pięcioosobowe zespoły, których zadaniem będzie wyeliminowanie wszystkich bohaterów znajdujących się po przeciwnej stronie oraz zniszczeniem obelisku, znajdującego się w bazie przeciwnika.

Vainglory 5v5

Vainglory 5v5 to darmowa gra mobilna typu MOBA, która będzie dostępna na urządzenia z systemem iOS oraz Android.

Rozgrywka odbywa się na wcześniej wylosowanej przez nas mapie, gdzie zespoły zostają ulokowane na przeciw siebie, w trakcie zabawy zmierzamy do obozu wroga napotykając na swojej drodze fortyfikacje obronne, celem naszej przeprawy będzie zniszczenie obelisku znajdującego się w bazie naszych przeciwników.
Vainglory 5v5 prezentuje się bardzo dobrze, świetna grafika, innowacyjne cieniowanie urozmaicające wygląd tekstur w grze, różnorodność dostępnych czempionów. Podsumowując, zapowiada się świetna mobilna gra MOBA, których na tą chwilę niema zbyt wiele.

Zapowiedź Vainglory 5v5 na iOS oraz Androida:

Napisz komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password