TERA M

Gry MMORPG
Obserwuj
9

Amazing

10

Ocena

TERA M
TERA M

TERA M to najnowsza, obecnie sztandarowa gra mobilna MMORPG firmy Netmarble, dedykowania urządzeniom z systemem operacyjnym iOS oraz Android. Na dzień dzisiejszy gra jest dostępna jedynie w wersji Koreańskiej, z początkiem roku 2018 można spodziewać się premiery Anglojęzycznej wersji gry mobilnej TERA M. Fabuła mobilnej wersji gry jest zbliżona do komputerowego odpowiednika - TERA Online. W grze będą również te same rasy oraz klasy postaci do wyboru, mianowicie:

  • Elin Priest, postać przeznaczona głównie dla osób, które preferują grę w party, umiejętności wspierające drużynę w walce - leczenie, buffy, debuffy.
  • Human Warrior to typowy wojownik, którego zadaniem jest niszczenie przeciwników napotkanych na drodze. Świetnie nadaje się zarówno do gry solo, jak i w drużynie wraz ze znajomymi.
  • Amani Lancer to postać typu "tank", skupia się na przechwytywaniu obrażeń kierowanych w pozostałych członków zespołu, posiada dużą wytrzymałość na zadawane obrażenia. Zdecydowanie wolniej będzie trenował samodzielnie aniżeli w grupie - party.
  • High Elven Archer to klasa dystansowa, utrzymująca bezpieczną odległość od wrogów. Świetnie nadaje się do gry w party, znajduje dogodną pozycję i atakuje wrogów z dystansu, sprawdzi się również jako samotny wilk.
  • Human Slayer to postać walcząca w zwarciu, która używa wielkiego miecza, aby zadawać duże obrażenia wrogom. Jedna z łatwiejszych do rozwoju postaci dostępna w grze mobilnej TERA M.
  • Popori Alchemist posiadł umiejętność wykonywania strategicznych ataków opartych na swojej specjalnej zdolności wzmacniania siebie dzięki eliksirom, wypijanym w trakcie walki.

Developerzy przygotowali kilkanaście lokacji, malowniczych, które również występują w produkcji dedykowanej na urządzenia stacjonarne. W darmowej grze mobilnej TERA M będziemy siłą rzeczy musieli współpracować ze społecznością gry, tworząc drużyny celem wspólnego treningu, pokonywania silnych bossów i przechodzenia instancji. Kolejnym, większym organizmem, którego częścią z pewnością zostaniesz będzie Gildia, zrzeszająca wielu graczy. Początkowe fazy gry skupiają się na przechodzeniu samouczka, którego celem jest wdrożenie nas w systemy znajdujące się w TERA M. W dalszych etapach zabawy swoją uwagę skupimy na rozwoju wyposażenia - ulepszanie i zdobywanie na rajdach lepszych itemów, walki PvP i wiele, wiele innych!

Data wydania:Gatunek:Przedział wiekowy:, , Producent:Wydawca:

OSTATNIE NEWSY

Gameplay TERA M – Human Slayer

Przeglądając dzisiaj portale branżowe o tematyce gier mobilnych oraz różne strony fanów na Facebooku...[Czytaj Więcej]

TERA M podbija Koreański rynek gier mobilnych, przebija popularnością Lineage 2 Revolution!

Premiera mobilnej wersji gry MMORPG – TERA Online miała miejsce w listopadzie, produkcja na ra...[Czytaj Więcej]

Trailer z gry mobilnej TERA M:

Lost Password