TERA M

Gry MMORPG
Obserwuj
9

Amazing

10

Ocena

TERA M podbija Koreański rynek gier mobilnych, przebija popularnością Lineage 2 Revolution!

TERA M

TERA M miała premierę w Korei, gdzie popularnością przebiła już Lineage 2 Revolution!

Premiera mobilnej wersji gry MMORPGTERA Online miała miejsce w listopadzie, produkcja na razie jest dostępna tylko w Korei. TERA M okazała się bardzo chodliwym tytułem, który lada moment przebił popularnością swojego konkurenta, notabene wydanego kilka tygodni temu, mowa oczywiście o mobilnej wersji klasyka, jakim jest seria Lineage, adaptacja mobilna pod tytułem Lineage 2 Revolution.

Trzeba przyznać, że panowie z firmy Netmarble mają rozmach w tworzeniu gier mobilnych. TERA M na pierwszy rzut oka nie odbiega od wersji na PC.

Gameplay z Koreańskiej wersji TERA M:


TERA M została stworzona w oparciu o najnowszy silnik graficzny Unreal 4 Engine, posiada również kamerę 360 stopni. Mało tego, w mobilnej wersji TERA znajdziemy również system walki „non-target„, rajdy, dungeon system oraz rozbudowane PvP, wraz z arenami.

Anglojęzyczna premiera TERA M planowana jest na pierwszą połowę 2018 roku. Nie wiem jak Wy, ale ja nie mogę się już doczekać!

TERA M – Dungeon Gameplay:

Napisz komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password