Pokemon GO

Ogromna popularność
Obserwuj
8.5

Great

10

Ocena

Świąteczny Event w Pokemon GO!

W Pokemon GO ponownie obchodzimy Święta Bożego Narodzenia, również w tym roku nie zabraknie fajnych prezentów dla trenerów. Od 21 grudnia do 4 stycznia gracze będą mogli korzystać z rabatów i zdobyć wspomniane już prezenty, mało tego będzie można zdobyć nowe Pokemony z regionu Hoenn.

Wraz z powrotem świątecznego Pikachu przybędą do nas nowe lodowe i wodne Pokemony występujące pierwotnie w Pokemon Ruby oraz Saphire z regionu Hoenn, które będą towarzyszyć naszemu małemu, żółtemu potworkowi. Z dostępnych już w sieci materiałów wiadomo, że zbiór dostępnych Pokemonów powiększył się o Delibirda.

Dzisiaj od 22:00 będziecie mogli odebrać jednorazowo darmowy inkubator w pierwszym PokeStopie do którego wejdziecie, wydarzenie potrwa do 22:00 w poniedziałek.

Pokemon Go Delibird

Nowy Pokemon – Delibird, wprowadzony w Świątecznej aktualizacji gry Pokemon GO!

Dodatkowo w sklepie gry można kupić specjalne świąteczne paczki w wyjątkowo promocyjnych cenach, a w nich między innymi Super Inkubatory, Lure Modules oraz nowy przedmiot o nazwie Star Piece, zapewniający dodatkowy Stardust przez 30 minut trwania. Świąteczne paczki dostępne są od wczorajszego wieczoru do poniedziałku (22:00). To nie koniec, od 25 grudnia do 4 stycznia będziemy mogli kupić specjalne paczki, które zawierać mogą Star Piece, Premium Raid Pass oraz Super Inkubator.

Pokemon GO Holiday Event

W Pokemon GO panuje już świąteczna atmosfera. Dołącz do zabawy z Pikachu już dziś!

 

Napisz komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password