Soft Launch World of Warships Blitz

Studio WarGaming udostępniło już w niektórych krajach swoją najnowszą, darmową grę mobilną – World of Warships Blitz. Po dużym sukcesie mobilnej wersji World of Tanks postanowiono stworzyć mobilną adaptację World of Warships, epickie bitwy na morzu już niebawem będą dostępne w Polskim sklepie Google Play oraz App Store za darmo, a dokładnie 18 stycznia.
W mobilnej grze od WarGaming będziemy tworzyć siedmioosobowe drużyny, aby następnie móc rywalizować na morzach i oceanach z drużyną przeciwną. System 7vs7 z pewnością przypadnie Wam do gustu, jak mnogość okrętów, które będziecie mieć do dyspozycji. Na początek zostaną udostępnione floty takich krajów jak Stany Zjednoczone, Japonia, ZSRR, Niemcy oraz Wielka Brytania.

World of Warships Blitz

World of Warships Blitz to najnowsza, darmowa gra mobilna studia WarGaming, osadzona w wojennym klimacie. Dołącz do morskiej batalii, aby zostać najlepszym Kapitanem!

Pewno jesteście również ciekawi jakie rodzaje statków będą do Waszej dyspozycji w World of Warships Blitz, a więc na pewno będą to niszczyciele, lotniskowce, krążowniki oraz pancerniki.
Już dzisiaj możecie założyć konto do gry i czekać na oficjalną premierę w World of Warships Blitz w naszym regionie – World of Warships Blitz.

Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.

Napisz komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password