Rules of Survival

Obserwuj
9

Amazing

6.2

Ocena

Rules of Survival
RULES OF SURVIVAL LOGO

Rules of Survival to trójwymiarowa mobilna gra typu Battle Royale, w której 120 nieuzbrojonych graczy spada na ogromną, opuszczoną wyspę. Walcz o przetrwanie używając broni, pojazdów i zasobów znalezionych na mapie gry. Rules of Survival to darmowa, mobilna strzelanka z gatunku Battle Royale, wyglądem nieodzownie przypominająca takie gry MMO jak Playerunknown’s Battlegrounds oraz Fortnite. Wejdź do gry samodzielnie lub maksymalnie z czteroosobowym zespołem, następnie przygotuj się do walki o przetrwanie przeciwko 120 innym graczom. Zabawa w Rules of Survival rozpoczyna się w momencie, kiedy wyskakujemy z samolotu i opadamy w dół na spadochronie, kierując trajektorią lotu w miejsce, w którym chcemy wylądować, z reguły jest to rejon zabudowań gdzie możemy szybko zebrać broń, zbroję i inne zasoby, które pomogą nam w walce z pozostałymi 119 graczami na wyspie. Eliminuj po kolei kolejnych graczy lub usiądź i poczekaj, aż pozostali wykończą się nawzajem. Cel jest jeden - bycie ostatnim, żyjącym graczem na wyspie. Podobnie jak w przypadku innych gier z gatunku Battle Royale, obszar gry stale się pomniejsza przez krąg, który powoli zadaje obrażenia graczom. Przejdź na środek wspomnianego kręgu, aby uniknąć obrażeń, kosztem bycia w pobliżu bardziej niebezpiecznych graczy. Zbierz szeroką gamę broni palnej, potrzebną w walce, wykorzystuj przeróżne pojazdy, aby dostać się w wybrane miejsce. W trakcie zabawy możemy odblokować różne, kosmetyczne pierdoły dostępne w wirtualnym sklepie Rules of Survival.

Ważne informacje na temat Rules of Survival:

  • Battle Royale Combat - walcz o bycie ostatnim graczem stojącym na bezludnej wyspie, wykorzystując swoje umiejętności i wyposażenie, aby pozostać przy życiu.
  • Rozgrywka solo lub wieloosobowa - stań do walki jako samotny wilk lub dołącz do przyjaciół, aby odkryć mapę gry i przetrwać.
  • Uzbrojenie wszelkiego rodzaju - znajdź ukryte bronie i zbroje znajdujące się na całej wyspie, w tym karabiny maszynowe i karabiny szturmowe, a także hełmy, które chronią cię przed strzałami w głowę oraz kamizelki kuloodporne.
  • Ogromna mapa gry - lądujesz na  ogromnej wyspie wypełnionej pustymi budynkami, dzięki czemu możesz grać w wielu rejonach wyspy.
  • Opuszczone pojazdy - wskocz do jednego z opuszczonych pojazdów i szybko przejedź przez mapę, aby dotrzeć do nowych obszarów i eksplorować niebezpieczne tereny.

Data wydania:Gatunek:Przedział wiekowy:, Producent:Wydawca:

Ostatnie newsy

Nie znaleziono materiałów.

Lost Password