Premiera Onmyoji na Androida!

Na łamach portalu nie miałem jeszcze okazji podzielić się z Wami newsem, który stricte dotyczy orientalnej, osadzonej głęboko w Azjatyckiej kulturze grze mobilnej, dzisiaj ulegnie to zmianie!
Wydana w 2016 roku gra mobilna Onmyoji, dostępna na urządzenia z systemem Android, w końcu doczekała się anglojęzycznej premiery. W sklepie Google Play tytuł został zakwalifikowany jako gra przygodowa, nie mam możliwości sprawdzenia tej że produkcji, jestem szczęśliwym użytkownikiem urządzenia z systemem iOS.
Z materiałów dostępnych na YouTube możemy wywnioskować, że walka odbywa się w sposób turowy, gracz może zaprosić znajomych/członków gildii do wspólnej rozgrywki. W grze mobilnej Onmyoji mamy do dyspozycji cztery postacie – Seimei, Kagura, Hiromasa oraz Yao Bikuni.

Onmyoji

Onmyoji darmowa gra mobilna dostępna na Androida. Osadzona w Azjatyckim, orientalnym klimacie!

Naszym głównym zadaniem w grze jest walka z siłami ciemności, które spotykamy na swojej drodze w postaci demonów. Na naszej drodze spotykamy również potężne Duchy, pomagające nam w walce z mrocznymi Demonami.
Azjatycką wersję gry Onmyoji pobrano już 200 milionów razy! Wydawcą jest dobrze nam znany … NetEase Games.

Zapowiedź gry mobilnej Onmyoji na Androida:

 

Napisz komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password