Premiera Oddworld: New ‚n’ Tasty na iOS oraz Android

Oddworld: New ‘n’ Tasty

Oddworld: New ‘n’ Tasty to mobilna gra na urządzenia z systemem Android oraz iOS. Dostępna w sklepie Google Play oraz App Store za 7.99$.

Posiadacze smartfonów z systemem Android mogli czuć się w ostatnich dniach nieco pominięci z racji braku premier nowych gier mobilnych, które były by obsługiwane właśnie na Androidzie. Dobra wiadomość zarówno dla posiadaczy urządzeń z Androidem, jak również iOS jest taka, że Oddworld: New ‚n’ Tasty możemy sprawdzić na obydwu systemach operacyjnych.

Oddworld: New ‚n’ Tasty jest to odświeżona, mobilna wersja wydanej kilka lat temu gry komputerowej Oddworld: Absy Odysee, które oferuje wspaniałe, nowe wizualizacje 3D. Podczas przemieszczania się naszego bohatera, również ekran przesuwa się płynnie, a nie jak to miało miejsce w oryginale kamera rzutowała pod stałym kątem.
Oddworld: New ‚n’ Tasty to nadal niesamowita platformówka, jaką znacie i kochacie, czerpiąca wzorce z oryginalnej pctowej wersji.
W grze wcielamy się w fikcyjnego bohatera Mudokona Abe, który próbuje znaleźć sposób i wsparcie, aby móc ocalić swoich przyjaciół z Rupture Farm, którzy są przemieniani w smaczne, mięsne placki.

Trailer promujący Oddworld: New ‚n’ Tasty:

Pobierz grę z Google Play lub App Store za 7.99$:

Napisz komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password