Premiera NTales: Child of Destiny na Androida!

Fani gier mobilnych MMO mogą zakasać rękawy i przygotować się na długie godziny spędzone w bajkowym świecie anime, wszystko za sprawą premiery NTales: Child of Destiny, niestety tylko na urządzenia z systemem Android.
Tytuł zarówno dedykowany graczom lubiącym samodzielną rozgrywkę, jak i tym którzy bez swojej ekipy nie ruszają się na rok w wirtualnym świecie. Zawsze to raźniej przechodzić kolejne instancje, zwłaszcza że w NTales jest ich całkiem sporo. Developerzy z rulemakr przygotowali dla graczy około 200 lokacji, a co najważniejsze aż 9 klas postaci, nie będziecie mogli narzekać na brak różnorodności bohaterów w grze!

NTales: Destiny of Child

NTales: Destiny of Child to darmowa gra mobilna osadzona w bajkowym klimacie fantasy. Tytuł dostępny na urządzenia z systemem Android.

W NTales: Child of Destiny możesz wybrać jedną z wymienionych klas postaci, to jest Warrior, Knight, Berserker, Demon Hunter, Cleric, Saint, Magician, Necromancer oraz Sorcerer.
Zdaję sobie sprawę, że nie każdemu z Was przypadnie do gustu bajkowa oprawa graficzna gry, tak czy owak warto poświęcić chwilę czasu i sprawdzić czy NTales: Child of Destiny przypadnie Wam do gustu.

Zapowiedź NTales: Child of Destiny na urządzenia z systemem Android:

Napisz komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password