Premiera FEZ Pocket Edition na urządzenia z iOS

FEZ Pocket Edition

FEZ Pocket Edition to gra mobilna na urządzenia z systemem iOS. Dostępna w App Store za 4.99$!

Dzisiejszy dzień został zdominowany przez premiery gier mobilnych na urządzenia z systemem iOS. Dołącza do nich również FEZ Pocket Edition firmy Polytron, dostępny w App Store za jedyne 4.99$. Z dużym bólem serca muszę oznajmić, ze producenci nie mają zamiary wydawać gry na urządzenia z systemem Android, niestety.

W grze mobilnej FEZ Pocket Edition wcielamy w istotę nieokreślonej płci o imieniu Gomez, żyjącą w świecie 2D. W nieokreślonych okolicznościach poznaje trzeci wymiar, zostaje następnie wysłany w podróż, która doprowadzi go do końca czasu i przestrzeni. Poznaj spokojny, piękny i otwarty świat pełen tajemnic, zagadek i ukrytych skarbów. Odkrywaj tajemnice przeszłości, prawdę o rzeczywistości i percepcji. Zmień swoją perspektywę postrzegania otaczającego nas dookoła świata.

Zapomniałbym, FEZ Pocket Edition działa od iPhone 5s oraz iPad Air wzwyż. Wygląda na to, że Fez został zaprojektowany do wyświetlania w proporcji ekranu 16:9.

Napisz komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password