Premiera Civilization VI na iPoda

Firma Aspyr wydała mobilną wersję kultowej gry strategicznej Civilization, warto dodać w tym miejscu, że marka posiada już 25 letnią historię na rynku elektronicznej rozrywki. Warto dodać od razu, że gra jest dedykowana osobom, które posiadają iPoda, poza tym gra dostępna jest w wersji na PC (Windows & Mac), w App Store można pobrać za darmo wersję demonstracyjną, pełna wersja kosztuje 139.99 złotych.

Civilization VI

Civilization VI to gra mobilna dostępna na iPoda. W sklepie App Store możesz pobrać wersję demonstracyjną, pełna wersja gry Civilization VI kosztuje 139.99 złotych.

W przeciwieństwie do wielu, darmowych dostępnych gier strategicznych w Civilization VI rozgrywka przebiega w czasie rzeczywistym. Rozpoczynasz zabawę, rozbudowujesz swoje miasto, tworzysz armię, zakładasz sojusze i koalicje, przejmujesz tereny i miasta swoich sąsiadów, jednym słowem jesteś strategiem z prawdziwego zdarzenia.
Co by się nie rozpisywać, Civilization VI to zdecydowanie obowiązkowa pozycja dla fanów gier strategicznych – lekka dla oka grafika 3D, mnogość dostępnych funkcji w grze, rozbudowany system przejścia pomiędzy epokami.
Jeśli posiadasz iPoda to już teraz możesz śmiało pobrać wersję demo Civilization VI.

Zapowiedź Civilization VI na iPoda:

Napisz komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password