Power Rangers Morphin Missions już dostępne na iOS!

Power Rangers Morphin Missions to jednym słowem powrót do przeszłości dla nieco starszego grona czytelników naszego portalu. Pewno nie jeden z Was zasiadał w niedziele przed telewizorem, z zaciekawieniem oglądając każdy jeden odcinek kultowego serialu dla dzieci i młodzieży – Power Rangers.
Również marka Power Rangers doczekała się adaptacji w postaci gry mobilnej, na chwilę obecną tylko użytkownicy produktów firmy Apple z oprogramowaniem iOS mogą dołączyć do ekipy Zordona. Poinformuję Was o ewentualnej dostępności gry Power Rangers Morphin Missions na urządzenia z systemem operacyjnym Android.

Power Rangers Morphin Missions

Power Rangers Morphin Missions to darmowa gra mobilna na urządzenia z systemem iOS. Dołącz do ekipy Zordona!

Co mogę więcej powiedzieć o grze? W Power Rangers Morphin Missions mamy do wykonania 30 misji, które podzielone są na 6 rozdziałów. W trakcie zabawy pokonujemy znanych z serialu przeciwników, wykonujemy skomplikowane zadania, a to wszystko osadzone w przyjemnej, animowanej grafice 3D.

Pobierz Power Rangers Morphin Missions za darmo z App Store:


Screenshoty z gry mobilnej Power Rangers Morphin Missions:

Napisz komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password