Knives Out

Obserwuj
6

Fair

9.2

Ocena

PlayerUnknown’s Battlegrounds w wersji mobilnej!

PlayerUnknown’s Battlegrounds mobilna wersja

PlayerUnknown’s Battlegrounds wkrótce będzie dostępne na iOS oraz Android!

Tencent prężnie pracuje nad mobilną wersją jakże popularnej na całym świecie gry z rodziny Battle Royale, mowa oczywiście o PlayerUnknown’s Battlegrounds w wersji na smartfona!
Jak zapewniają programiści z Tencent, jak również pracownicy PUBG – PlayerUnknown’s Battlegrounds, wszystkie znane nam elementy gry, które są dostępne w standardowej wersji na platformy PC zostaną przeniesione na mobilny ekran naszych telefonów! Producenci mają nadzieję, że wersja na iOS & Android będzie również cieszyć się takim zainteresowaniem jak PCtowy odpowiednik – 21 milionów sprzedanych egzemplarzy gry! Biorąc pod uwagę, że istnieje już kilka chińskich klonów mobilnych odpowiedników PUBG praca wre, w pierwszej kolejności gotowy, mobilny produkt z rodziny PlayerUnknown’s Battlegrounds ma trafić na rodzimy, Chiński rynek. Tytuł będzie z pewnością okraszony sporą cenzurą pod kątem przemocy i brutalnych, krwawych efektów, które są ostatnimi czasy bardzo restrykcyjnie cenzurowane w grach na terenie Chińskiej Republiki Ludowej. Warto dodać, że konkurencja nie śpi, Knives Out to klon popularnego systemu Battle Royale, tytuł został opisany i dodany do listy gier na łamach Smart-Games.

Napisz komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password