Nowa zapowiedź mobilnej wersji Playerunknown’s Battlegrounds

PlayerUnknown’s Battlegrounds mobilna wersja

Ubiegły rok był bardzo dobry dla fanów gier mobilnych, zwłaszcza fanów gier typu Battle Royale, które wyrastały w drugiej połowie 2017, dosłownie jak grzyby po deszczu, a wszystko za sprawą Studia NetEase Games, wydawcy takich tytułów jak Rules of Survival oraz Knives Out, które potrzebowały zaledwie kilku tygodni by móc pochwalić się wielomilionową popularnością na całym świecie, szczególnie w Chinach.

PlayerUnknown’s Battlegrounds mobilna wersja

PlayerUnknown’s Battlegrounds wkrótce będzie dostępne na iOS oraz Android!

Warto przypomnieć, że gry mobilne typu Battle Royale powstały na bazie bardzo popularnej sieciowej gry komputerowej Playerunknown’s Battlegrounds, mogącej pochwalić się kilkukrotnym pobiciem rekordu Guinessa jeśli chodzi o liczbę grających w danym momencie w PUBG na platformie Steam, która wyniosła ponad 3 miliony!
Nie jest zaskoczeniem, że Tencent postanowił ukrócić panowanie „podróbom” Playerunknown’s Battlegrounds na urządzenia mobilne (Rules of Survival & Knives Out), zapowiedział w ubiegłym roku dwie, własne produkcje osadzone w świecie PUBG, które mają za zadanie zdominowanie rynku mobilnego Battle Royale, z pewnością tak będzie.
Wracając do meritum newsa – trochę się rozpisałem. Mamy dostać w tym roku dwie, niezależne gry mobilne osadzone w świecie PUBG, motywem przewodnim jednej z nich są walki na morzu, a druga zbliżona jest do klasycznej, komputerowej wersji.
W dniu dzisiejszym Tencent zaprezentował zapowiedź mobilnej wersji Playerunknown’s Battlegrounds zbliżonej do komputerowego oryginału. Na krótkim materiale wideo widzimy skradającego się gracza, który otwiera ogień do dwóch, zajętych zbieraniem łupów wrogów. Takie elementy jak interface są niewidoczne, za to można śmiało ocenić grafikę oraz kontrolę nad postacią, która stoi na wysokim poziomie.


Ewidentnie jest to zapowiedź mająca na celu przypomnienie graczom, że firma trzyma się założeń i lada moment udostępni nam wersję testową gry, do której gracze z Chin mogą rejestrować się już teraz – Oficjalna strona Chińskiej wersji gry mobilnej Playerunknown’s Battlegrounds.
Nie wiem jak Wy, ale ja nie mogę doczekać się kiedy w naszym rejonie zadebiutuje gra mobilna Playerunknown’s Battlegrounds! Możecie być pewni, że będę Was na bieżąco informował na temat nowości związanych z mobilną wersją PUBG – sorry, wersjami!

Napisz komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password