Nowa aktualizacja w Hearthstone – Koboldy i Katakumby

Hearthstone Koboldy i Katakumby

Koboldy i Katakumby to najnowszy dodatek do darmowej gry karcianej na urządzenia mobilne, produkcji firmy Blizzard.

Nowa aktualizacja w Hearthstone jest już dostępna, nosi nazwę Hearthstone: Koboldy i Katakumby. W pierwszej kolejności została dodana na wersję klasyczną tj. PC, w drugiej na urządzenia mobilne z systemem Android oraz iOS. Hearthstone jest zupełnie darmowe, w Polskiej wersji językowej. Dla przypomnienia jest to obecnie ciesząca się największą popularnością gra karciana na rynku, produkcja potentata sieciowej rozrywki, firmy Blizzard.
Logując się już teraz do gry otrzymamy otrzymacie legendarną broń oraz trzy pakiety kart z najnowszego dodatku Koboldy i Katakumby.

Hearthstone aktualizacja Koboldy i Katakumby

Hearthstone aktualizacja Koboldy i Katakumby to szansa na darmową broń legendarną i trzy pakiety kart z nowego rozszerzenia!

W rozszerzeniu Koboldy i Katakumby przygotowano do 135 nowych kart do kolekcji dla wytrwałych graczy.
Będziemy mogli zatem wcielić się w bohatera eksplorującego tajemnicze podziemia! Podziemna wyprawa to nowy, niesamowicie wciągający tryb dla jednego gracza, podziemne wyprawy są również całkowicie DARMOWE. Jeśli ukończycie podziemną wyprawę wszystkimi dziewięcioma klasami otrzymacie rewers Władca świeczek.

Rewers Władca świeczek

Rewers Władca świeczek

W rozszerzeniu Koboldy i katakumby każda z dziewięciu klas postaci odnajdzie swój legendarny oręż! Oto mała zapowiedź tego, co na was czeka:

Zapowiedź aktualizacji w Hearthstone: Koboldy i Katakumby

Napisz komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password