Mobilna wersja League of Legends – Arena of Valor dostępna już na iOS oraz Android!

Premiera Arena of Valor na iOS oraz Androida to duże wydarzenie na rynku gier mobilnych. Z pozoru tytuł gry nie mówi nam zbyt wiele, dopiero informacja, że Arena of Valor to mobilny odpowiednik kultowej gry komputerowej z gatunku MOBA – League of Legends, wprawia nas w lekkie podniecenie.
Warto również nadmienić, ze Chińska wersja gry znana pod nazwą Honor of Kings posiada 200 milionów zarejestrowanych użytkowników, 80 milionów jest aktywnych każdego dnia! Nasza wersja językowa różni się od oryginału modelami Czempionów dostępnych w grze, zamiast Chińskich legendarnych bohaterów wcielimy się w postacie z DC Universe, do wyboru mamy między innymi Supermana, Jokera, Batmana i wiele innych, łącznie 40.
W grze mobilnej Arena of Valor toczymy pojedynki w pięcioosobowych drużynach – 5vs5.

Arena of Valor

Arena of Valor to darmowa gra mobilna MOBA dostępna na iOS oraz Androida! Dołącz do drużyny bohaterów z DC Universe!

Przyznam szczerze, że wcześniej nie słyszałem o tej produkcji, a wielki Hype w sieci budzi fakt, iż Chińska wersja zdominowała rynek mobilnych MOBA w tym kraju, dodatkowo wydawcą jest solidna firma Tencent min. właściciel League of Legends.
Arena of Valor z pewnością ma szansę zostać grą mobilną MOBA nr.1, niemniej jednak konkurencja – Vainglory 5v5, już niebawem dołączy do rywalizacji o miejsce na podium! Zdrowa rywalizacja o gracza nie jest zła, takie moje zdanie, a co!

Zapowiedź darmowej gry mobilnej MOBA – Arena of Valor:

Napisz komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password