Mobilna adaptacja Overwatch – Paladins Strike

Święta Bożego Narodzenia to czas odpoczynku dla wszystkich osób pracujących, uczących się. Również w branży gier mobilnych panuje lekki zastój w tym okresie, z tego powodu przeglądałem zagraniczne portale tematyczne w poszukiwaniu ciekawych produkcji mobilnych, które mogą Was zaciekawić.
W taki właśnie sposób natknąłem się na informacje na temat gry mobilnej Paladins Strike, która w chwili obecnej jest w fazie „Soft Launch„, tzn. że gra jest dostępna tylko w danym rejonie Świata, w tym przypadku Soft Launch dotyczy Australijskiego Google Play oraz App Store. Na stronie głównej gry Paladins Strike developerzy podają odpowiedź na pytanie, kiedy możemy spodziewać się oficjalnej premiery gry dla pozostałych państw, objętych blokadą, odpowiedź nie jest jednak pocieszająca – „We do not have an official date for worldwide release. Stay tuned!„. Produkcja będzie dostępna zarówno na urządzenia z systemem operacyjnym Android, jak również iOS.
Paladins Strike przez wielu graczy określany jest jako mobilna adaptacja wydanej rok temu gry komputerowej z gatunku first-person shooter – Overwatch, firmy Blizzard Entertainment.

Paladins Strike

Paladins Strike to darmowa gra mobilna na iOS & Androida. Dostępna na chwilę obecną jedynie w Australijskim sklepie App Store & Google Play.

W mobilnym odpowiedniku Overwatch zostały zawarte kluczowe elementy dla gier FPS, jak również MOBA. Nasz bohater wyposażony zostaje w broń – pistolet, karabin lub inną broń miotającą pociski. Co nas interesuje to przede wszystkim pasek punktów życia oraz liczba naboi w magazynku.
Elementami znanymi z gier typu MOBA jest min. podział graczy na dwie, pięcioosobowe drużyny, których zadaniem jest obrona głównego budynku – „main hause” oraz pozostałych, mniej istotnych budowli.
Developerzy ze Studia Hi-Rez oddali do dyspozycji graczy 15 bohaterów w Paladins Strike, będziesz mógł również zmieniać kostiumy swoim czempionów, chcąc uzyskać niepowtarzalny, unikalny wygląd swojego bohatera.
Nie wiem jak Wy, ale ja czekam na datę premiery Paladins Strike i z pewnością będę chciał sprawdzić tę grę mobilną na swoim iPhonie.

Oficjalna zapowiedź Paladins Strike na iOS & Android:

Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.

Napisz komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password