Kolejna mobilna gra osadzona w Uniwersum Harrego Pottera!

Harry Potter: Hogwart Mystery

Harry Potter: Hogwart Mystery to nowa mobilna gra firmy Jam City Studio na urządzenia z systemem iOS oraz Android.

Rok 2018 można śmiało nazwać urodzajnym w gry mobilne osadzone w uniwersum Harrego Pottera, pierwszy tytuł – Harry Potter: Wizards Unite firmy Niantic będzie miał konkurencję – Harry Potter: Hogwart Mystery, tworzony przez Jam City Studio. Obydwie produkcje zostały zapowiedziane na 2018 rok.

Harry Potter: Hogwarts Mystery to pierwsza gra w uniwersum Harrego Pottera, w której gracze będą mogli stworzyć własną postać i doświadczać życia jako uczeń Hogwartu. Produkcja Harry Potter: Hogwart Mystery powstaje w nowej wytwórni – Portkey Games, poświęconej tworzeniu rozrywki inspirowanej magią i przygodami w świecie J.K. Rowling.
Na tą chwilę nie udało mi się znaleźć więcej szczegółowych informacji na temat koncepcji gry. Liczę, że z pierwszym trailerem dostaniemy odpowiedzi na kilka nurtujących pytań, min. czy w grze spotkamy bohaterów z filmu – Rona, Hermione i Harrego?

Już dziś można zarejestrować konto w Harry Potter: Hogwart Mystery, gra będzie dostępna na urządzenia mobilne z systemem Android oraz iOS. Miło słyszeć, że powstaje kolejna gra mobilna o Harrym Potterze, fani Czarodzieja z Błyskawicą na czole będą zachwyceni!

Napisz komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password