Kolejna gra mobilna osadzona w świecie PUBG – Survival Squad

Survival Squad to kolejna po Knives Out oraz Rules of Survival gra mobilna osadzona w surwiwalowym świecie PUBG – Playerunknown’s Battlegrounds (czekam jeszcze tylko na zapowiedź Fortnite w wersji mobilnej).
Wracając do tematu, Survival Squad to darmowa gra mobilna typu Battle Royale, dostępna na urządzenia z systemem Android oraz rzekomo iOS, niemniej jednak na chwilę obecną nie znalazłem gry w App Store.
Podobnie jak w wyżej wymienionych tytułach oraz modelu rozgrywki Battle Royale, naszym zadaniem będzie „wyeliminowanie”, pisząc przyzwoicie, 99 pozostałych graczy, którzy razem z nami wylądują na bezludnej wyspie. W pierwszych sekundach po lądowaniu będziemy musieli znaleźć broń, w grze przygotowano spory arsenał broni palnej, znaleźć dobrą miejscówkę do obwarowania się, a resztę już znacie – rozpierducha!

Survival Squad

Survival Squad to darmowa gra mobilna typu Battle Royale dostępna na urządzenia z iOS oraz Android.

Wydawcą Survival Squad jest nieznane mi dotąd Studio Beijixiong Network.
Postaram się znaleźć chwilę czasy by pobrać grę, sprawdzić ją na własnym telefonie i przygotować krótki opis do katalogu gier. Na pierwszy rzut oka graficznie prezentuje się znacznie lepiej od Knives Out.

Zapowiedź gry mobilnej Survival Squad:

 

Napisz komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password