Stranger Things: The Game

Obserwuj
7

Good

6.4

Ocena

Gra mobilna na podstawie serialu Netflixa – Stranger Things

W ubiegłym miesiącu miała miejsce premiera gry mobilnej – Stranger Things: The Game, osadzonej w uniwersum serialu stacji Netflix – Stranger Things. Pewno wielu z Was miało okazje natknąć się w sieci na reklamy lub wzmianki na temat serialu. Z pewnością adaptacja ulubionego serialu w wersji gry mobilnej przypadnie do gustu nie jednemu fanowi Stranger Things.
Fabuła gry powstała w konsultacji ze stacją Netflix, fani nie będą mieć żadnych problemów z rozwikłaniem tajemnic miasteczka Hawkins oraz bez trudu rozgryzą główną bohaterkę – Max.

Stranger Things The Game

Stranger Things The Game to darmowa gra mobilna nie wymagająca połączenia z internetem. Dostępna na iOS oraz Android!

Stranger Things: The Game swoim wyglądem przypomina kultowe, stare gry o Pokemonach wydane na gameboya. Tytuł nie ma wygórowanych wymagań sprzętowych, nie potrzebuje stałego połączenia z internetem. W Stranger Things: The Game zagramy na urządzeniach z systemem operacyjnym Android oraz iOS, gra nie posiada niestety Polskiego tłumaczenia. Wydawcą jest mało znane Studio BonusXP.

Zapowiedź gry mobilnej Stranger Things The Game:

Napisz komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password