Gra mobilna na podstawie anime One Piece

Kultowe seriale animowane, cieszące się dużą popularnością nie tylko wśród najmłodszych widzów, stają się coraz częściej obiektem zainteresowania ze strony developerów mobilnej rozrywki.
Nie tak dawno informowałem Was o premierze gry mobilnej Captain Tsubasa: Dream Team, dostępnej na urządzenia z systemem iOS & Android. Dzisiaj trafiłem na zapowiedź kolejnej gry mobilnej opartej na serialu anime, tym razem jest to cieszący się ogromną popularnością One Piece!
Co mogę więcej napisać na temat One Piece: Bounty Rush, tak brzmi pełna nazwa gry mobilnej studia Bandai Namco. Tytuł ma pojawić się na urządzenia z systemem iOS, jak również Android.

One Piece: Bounty Rush

One Piece: Bounty Rush to gra mobilna osadzona w świecie anime – One Piece. Wciel się w jednego, ze swoich ulubionych bohaterów – Zoro, Luffy!

W grze mobilnej osadzonej w świecie One Piece będziemy mogli wybrać jedną z pięciu klas postaci – Fighter, Warrior, Supporter, Shooter, oraz Swordsman. Dla przykładu, serialowy bohater Zoro został wykorzystany w grze jako klasa postaci Swordsman, a w uwielbianego przez wszystkich Luffy’ego wcielimy się w klasie Fightera.
Dokładna data premiery nie została jeszcze ustalona, w ubiegłym 2017 roku podano informację, że premiera One Piece: Bounty Rush planowana jest na 2018 rok.

Zapowiedź gry mobilnej One Piece: Bounty Rush na urządzenia z systemem iOS & Android:

Napisz komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password