Google Play ogłosił piątkę najlepszych gier!

Pięć najlepszych gier na Androida w 2017

Nie ubłagalnie zbliża się koniec roku, z tego powodu wszystkie liczące się firmy związane z udostępnianiem usług na nasze smartfony, tworzy listę najbardziej rozchwytywanych aplikacji, w tym również gier. Google Play nie może być gorsze, toteż zaprezentowało swoje zestawienie pięciu najlepszych tytułów – gier na Androida. Przedstawmy zatem pięć najlepszych gier na androida w 2017 roku:

1. Super Mario Run to kultowa gra o francuskim hydrauliku, doczekała się również wersji na telefony z systemem Android. W szybkim tempie zdobyła uznanie i popularność fanów serii przygód Mario na całym świecie, również w Polsce. Gra Super Mario Run została stworzona przez studio Nintendo Games.

2. Bubble Witch 3 Saga. Bąbelkowe strzelanki mogły stracić na popularności, ale wciąż znajdzie się dla nich miejsce na smartfonach. Bubble Witch 3 Saga zdobyło ogromne uznanie między innymi dzięki wspaniałym animacjom, które zdecydowanie przypadną do gustu najmłodszym graczom.

3. Magic Tiles 3 to w zasadzie Guitar Hero na fortepiany. Spróbujesz zagrać utwory pod presją czasu bez popełniania błędów, dotykając i przytrzymując różne części ekranu. Nie nauczysz się grać na pianinie, ale będziesz miał z tego niezły ubaw!

4. CATS: Crash Arena Turbo Stars to w zasadzie gra typu Robot Wars. Tworzysz maszynę z kartonu, drewna, wyposażoną w topory lub lasery, następnie Twoim zdaniem jest niszczenie robotów przeciwnika, zanim zrobią to samo. W CATS: Crash Arena Turbo Stars kierowcą naszej maszyny jest nie kto inny, jak uroczy kotek.

5. Ballz to gra, która bardzo uzależnia. Rzucacie kulkami w ponumerowane cegły, aby je łamać, i musicie to zrobić, zanim dotrą do dna. Możesz również zbierać przedmioty, które upuszczają, aby uzyskać więcej piłek i wyższy wynik. Nie ma w tym nic trudnego, ale nieźle uzależnia.

Napisz komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password