Fieldrunners Attack!

Obserwuj
7

Good

6.6

Ocena

Fieldrunners Attack!
Fieldrunners Attack!

Fieldrunners Attack! to wydana w grudniu 2017 mobilna gra strategiczna wydana na urządzenia z systemem operacyjnym iOS oraz Android. Wielu użytkowników doszukiwało się na samym początku podobieństwa w tytule Clash of Clans, którego również możemy śmiało sklasyfikować jako grę strategiczną. Niemniej jednak, poświęcając dłuższą chwilę na poznanie Fieldrunners Attack! przekonasz się że jest to warta uwagi produkcja, nie będąca klonem wspomnianego już wyżej Clash of Clans. Produkcje Studia Subatomic to przyjemna, prosta w obsłudze gra strategiczna, w której przygotowano min. do wykonania ponad 60 zadań, a ponad to:

  • Zbieraj surowce potrzebne do rozbudowy Twojego miasteczka, ulepszania budynków i tworzenia armii,
  • W Fieldrunners Attack! będziesz mógł tworzyć sojusze z innymi graczami, z reguły będą to osoby znajdujące się blisko Twojego miasteczka, wspólnie możecie podbijać miasta pozostałych graczy, tworzyć większe sojusze i koalicje,
  • Rekrutuj Bohaterów, którzy posiadają unikalne, potężne umiejętności,
  • Buduj znane Ci z Clash of Clans wierze i fortyfikacje, ulepszaj je i rozmieszczaj w strategicznych punktach miasta,

Fieldrunners Attack! można zaliczyć do grona bardzo dobrych gier strategicznych, które kładą nacisk zarówno na grywalność, jak również oprawę graficzną, która w przypadku naszego tytułu jest świetna, bajkowa, wpadająca w oko, i w dodatku nie nudzi się po kilkunastu minutach spędzonych na wpatrywaniu się w ekran naszego smartfona.

Data wydania:Gatunek:Przedział wiekowy:, Producent:Wydawca:

Ostatnie newsy

Nie znaleziono materiałów.

Ostatnie screeny

Lost Password