Elsword M Shadow of Luna wersja Anglojęzyczna dostępna już w niektórych rejonach!

Elsword M

KOG Games i Nexon zdecydowali się na wydanie mobilnej wersji Elsword M Shadow of Luna w języku Angielskim zamiast po Koreańsku. Gra jest już dostępna do pobrania w Singapurze, Tajlandii i Wietnamie na urządzenia z systemem Android.
Elsword M to nowa mobilna gra akcji RPG, w której grasz jako starsza lub bardziej dojrzała wersja oryginalnych postaci z klasycznej wersji na PC. Oferuje dynamiczną rozgrywkę, rozbudowany system współpracy z pozostałymi graczami, wspólne przechodzenie instancji, rajdów.
Stwórz drużynę odważnych bohaterów o wyjątkowych talentach i osobowościach, takich jak Elsword, Aisha, Rena i Raven. Dla każdego z bohaterów przygotowano 75 nowych umiejętności (Fresh Hero Skills)!


Czekają na nas epickie przygody na niezbadanych krainach Lunalos, gdzie gracze muszą odkrywać nowe terytoria, rozwijać umiejętności, poznawać nowe strategie – walczyć, aby odzyskać utracone Fragmenty Luny i ocalić świat.
Elsword M czeka na nas również system kostiumów i awatarów – dostępne 300 skinów, w których umiejętności postaci zmieniają się w zależności od stroju, który mają na sobie! Możesz zdobyć stroje na różne sposoby, począwszy od item shop, poprzez wykonywanie misji, rzemiosła i nie tylko!
Pozostaje nam czekać na odblokowanie IP regionu Europy lub korzystać z systemu VPN i bawić się ze zmianą adresu IP.

Napisz komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password