Pokemon GO

Ogromna popularność
Obserwuj
8.5

Great

10

Ocena

Duża aktualizacja w Pokemon GO – 50 nowych Pokemonów oraz system pogody!

Pokemon GO system pogody

Nowa aktualizacja w Pokemon GO wprowadza system pogody oraz 50 nowych pokemonów!

Wkrótce, wraz z nową aktualizacją gry Pokemon GO będziemy mogli zdobyć kolejne 50 nowych pokemonów, mało tego zmieni się nieco sama mechanika gry, zostanie wprowadzony dynamiczny system pogodowy, który wpływa na rodzaje pokemonów, jakie będziemy mogli zdobywać w danym momencie, w zależności od panującej za oknem aury.

Wśród dostępnych teraz pokemonów znajduje się Treecko, Torchic i Mudkip, trzy pokemony startowe z trzeciej generacji Pokemon Ruby i Sapphire. Dołączą do nich pokemony typu normalnego oraz roślinnego, a także inne pokemony z regionu Hoenn, które będą dostępne w określonych warunkach pogodowych.

Niantic informuje, że system pogodowy w Pokemon Go zwiększy siłę bojową niektórych pokemonów w zależności od tego, czy pada deszcz, śnieg a może jest słonecznie. Jeśli wybierasz się na przykład na bitwę przeciwko pokemonowi typu ognistego, a na zewnątrz jest naprawdę słonecznie, musisz być ostrożny – potwory ogniste, takie jak Charizard, zyskują atak dzięki silnemu nasłonecznieniu.

Zapowiedź nadchodzącej aktualizacji, która wprowadzi w Pokemon GO system pogody oraz 50 nowych pokemonów!

Aktualizacja będzie wkrótce dostępna na serwerach Pokemon GO!

Napisz komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password