Debiut Mobilnej wersji Life is Strange na iOS!

Life is Strange iOS

Life is Strange debiutuje na urządzenia Mobilne z systemem iOS. Gra dostępna w App Store za jedyne 2.99$!

Life is Strange Mobile Announce Trailer to bardzo popularna gra komputerowa, która doczekała się premiery również na konsole – Xbox oraz PlayStation, teraz przyszła pora na urządzenia mobilne, w pierwszej kolejności Life is Strange będzie dostępne na urządzeniach z systemem operacyjnym iOS, premiera 14 grudnia – dzisiaj!

Główną bohaterką w Life is Strange jest nastoletnia Maxine „Max” Caulfield, która posiada paranormalne zdolności cofania się w czasie.
Przygoda rozpoczyna się w momencie, kiedy nastolatka wraca po kilkuletnim pobycie w Seattle do swojego rodzinnego miasta Arcadia Bay w Oregonie. Dzięki swoim zdolnościom udaremnia zabójstwo swojej najlepszej przyjaciółki – Chloe Price. W między czasie Max zmaga się z przerażającymi wizjami wróżącymi rychłe zniszczenie Arcadia Bay na skutek ataku tornada.
Produkcja posiada świetną fabułę, z pewnością wciągniecie się na dobre.

W dniu premiery Life is Strange developerzy udostępnią trzy z pięciu Aktów gry. Na dwa kolejne przyjdzie nam poczekać prawdopodobnie do połowy 2018 roku, jak również na premierę dedykowaną użytkownikom urządzeń z systemem Android.
Już teraz możesz kupić Life is Strange za 2.99$ w App Store.

Life is Strange zapowiedź Mobilnej wersji gry:

Napisz komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password