Chińska wersja Devil May Cry: Pinnacle of Combat otwiera rejestrację!

W dobie premier kolejnych gier mobilnych typu Battle Royale warto jest spojrzeć przychylnym okiem na produkcje, które nie kojarzą nam się tylko z Player Unknown’s Battlegrounds.
Chińska wersja Devil May Cry: Pinnacle of Combat wchodzi na ostatnią prostą, już teraz możesz się zarejestrować do gry i oczekiwać na premierę. W sieci ciężko znaleźć materiały wideo prezentujące rozgrywkę, toteż muszę posiłkować się oficjalną, krótką recenzją Devil May Cry na urządzenia mobilne – iOS & Android, developerzy określają swoją produkcję mianem gry mobilnej typu Hack and Slash, co to znaczy dla nas, graczy? Z pewnością nie spotkamy się z systemem automatyki walki, samodzielnie będziemy musieli walczyć z przeciwnikami, których spotkamy na drodze.

Devil May Cry: Pinnacle of Combat

Devil May Cry: Pinnacle of Combat to gra mobilna typu Hack and Slash, dostępna na urządzenia z systemem iOS & Android. Obecnie jest dostępna tylko Chińska wersja gry.

To nie wszystko, w Devil May Cry: Pinnacle of Combat będziemy musieli opanować skomplikowane kombinacje ataków, tzw. combo, których wykonanie to nie lada wyzwanie!
Premiera anglojęzycznej wersji gry nie jest bliżej znana. Będę informował Was na bieżąco cd. daty premiery naszej wersji gry Devil May Cry na urządzenia mobilne.

Przejdź na oficjalną stronę, gdzie pobierzesz Chińską wersję gry mobilnej Devil May Cry: Pinnacle of Combat.

Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.

Napisz komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password