Captain Tsubasa: Dream Team

Obserwuj
6

Fair

8.1

Ocena

Captain Tsubasa: Dream Team w ofercie Google Play i App Store!

Captain Tsubasa: Dream Team

Captain Tsubasa: Dream Team to nowa gra dostępna na Androida i iOS.

Captain Tsubasa: Dream Team jest już dostępny na Androida oraz iOS. Jest to zupełnie darmowa gra mobilna, która zdecydowanie przyciągnie uwagę fanów anime pod tym samym zresztą tytułem – Captain Tsubasa (Kapitan Jastrząb), powstałej w 1983 roku. Captain Tsubasa z pewnością przypadnie również do gustu fanom piłki nożnej, zwłaszcza że mundial tuż za rogiem!

Już teraz możesz stworzyć drużynę składającą się z Twoich ulubionych graczy, którzy byli bohaterami anime Captain Tsubasa, wszystkie specjalne umiejętności postaci z serii powracają również w formach animacji 3D.
Możesz trenować swoich graczy, dostosowywać swoje ustawienie na boisku i kolory strojów oraz ustalać strategię do wykonania, która będzie kluczem do zwycięstwa. Rozwijaj umiejętności poszczególnych zawodników, sprzedawaj i kupuj nowych graczy w oknie transferowym. Możliwość rywalizacji z graczami z całego świata sprawi, że będziesz nieustannie chciał ulepszać swój zespól i próbować nowych strategii.

Zapowiedź mobilnej gry na Androida oraz iOS Captain Tsubasa: Dream Team

Napisz komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password