Bridge Constructor Portal już dostępny na iOS & Android!

Nie tak dawno na łamach Smart Games pisałem na temat planowanej, na dzień dzisiejszy właśnie, premiery Portal Bridge Constructor. Wydawca – Headup Games, dotrzymał słowa i już teraz możesz przejść na oficjalną stronę Google Play oraz App Store, aby dokonać zakupu gry, kosz to 23.99zł.

Portal Bridge Constructor

Portal Bridge Constructor to gra mobilna na urządzenia z systemem iOS & Android. Cena to 23.99zł w Google Play & App Store.

Dla przypomnienia w Bridge Constructor Portal naszym głównym zadaniem jest stworzenie przejścia pomiędzy dwoma portalami dla śmiesznych, figlarnych ludków, znanych jako Bendy, które poruszają się różnymi pojazdami.
Więcej informacji na temat gry znajdziesz w poprzednim newsie – Premiera Portal Bridge Constructor już 20 grudnia, na Androida i iOS!.

Jeśli lubisz logiczne łamigłówki to z pewnością nie będziesz żałował wydanych kilkunastu złotych na Bridge Constructor Portal.

Bridge Constructor Portal Gameplay:

Napisz komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password